ANVR-19OS02-SC
TCP/IP POE Lobby Multi Apartment Intercom System
- Description
- SPECIFTICATIONS
- DOWNLOAD
Description
Functions
- HD Camera 4.3″ display screen
- Lobby outdoor station TCP/IP metal keypad
- Silver appearance
- HD 3.0Megapixel Digital Camera
- Calling/ Talking/ Access card
- Aluminum alloy panel
| Image sensor | HD 3.0 Megapixel CMOS |
| Material | Aluminum alloy |
| Lens | 3.6mm |
| Keypad | IC/ID Access card ; Password unlocking |
| Installation | Flush mounted |
| LCD screen | 4.3" display screen |
| Waterproof rating | IP65 |
| Power Supply | DC 24V (support POE) |
| Working Temperature | -10℃~65℃ |
| Dimension (WxHxD) | 155x375x46.5(mm) |
| Name | Size | Download |
|---|---|---|
| ANVR-19OS02-SC, TCP/IP POE Lobby Multi Apartment Intercom System | 508 KB |




