ANVR-19IS11-A
TCP/IP POE Outdoor Multi Apartment Intercom System
- Description
- SPECIFTICATIONS
- DOWNLOAD
Description
Functions
- Support intercommunication function
- Support Tamper Alarm
- Outdoor station TCP/IP metal
- Silver appearance
- HD 3.0Megapixel Digital Camera
- Calling/ Talking/ IC/ID Access card
- Second – confirm outdoor station
| Image sensor | HD 3.0 Megapixel CMOS |
| Material | Aluminum alloy |
| Lens | 3.6mm |
| Keypad functions | IC/ID Access card |
| Installation | Flush mounted |
| Waterproof rating | IP65 |
| Power Supply | DC 24V (support POE) |
| Working Temperature | -10℃~65℃ |
| Dimension (WxHxD) | 91×130×42mm |
| Name | Size | Download |
|---|---|---|
| ANVR-19IS11-A, TCP/IP POE Outdoor Multi Apartment Intercom System | 507 KB |




