ANV-A0B65-M3
TCP/IP Lobby Apartment Intercom System
- Description
- SPECIFICATIONS
- DOWNLOADS
Description
Functions
- Outdoor station TCP/IP metal keypad
- Silver appearance
- HD 3.0Megapixel Digital Camera
- Calling/ Talking/ Access card
- With 7” Sreen
- Aluminum alloy panel
| Image sensor | HD 3.0 Megapixel CMOS |
| Material | Aluminum alloy |
| Lens | 3.6mm |
| Keypad | Access Card |
| Installation | Flush mounted |
| LCD screen | 7'' LCD Sreen |
| Waterproof rating | IP66 |
| Power Supply | DC12V/300mA |
| Working Temperature | -10℃~65℃ |
| Dimension (WxHxD) | 210×322×45mm |
| Name | Size | Download |
|---|---|---|
| ANV-A0B65-M3, TCP/IP Lobby Apartment Intercom System | 606 KB |




