ANV-M220-PM
Picture Memory Unit Apartment Building System
- Description
- SPECIFICATIONS
- DOWNLOAD
Description
Functions
- Picture Memory Unit
- 1000pcs Pictures and 4000pcs Messages, check it of screen
- 4 + 2 wires cables building system
| Material | ABS Plastic |
| Multi Entrance | 4 ways |
| Installation | Surface mounted |
| Cables | 4 + 2 wires cables + RVV0.5~0.75 s.q.mm |
| Power Supply | DC15V/<180mA |
| Working Temperature | -25℃~65℃ |
| Dimension (WxHxD) | 160×105×45mm |
| N.W | 200g |
| Name | Size | Download |
|---|---|---|
| ANV-M220-PM, Picture Memory Unit Apartment Building System | 507 KB |






