ANV-220NK
Connector Apartment Building System
- Description
- SPECIFICATIONS
- DOWNLOAD
Description
Functions
- Network Connector Building System
- 4 + 2 wires cables building system
| Material | ABS Plastic |
| Multi Entrance | 4 ways |
| Installation | Surface mounted |
| Cables | 4 + 2 wires cables |
| Power Supply | DC15V/<180mA |
| Working Temperature | -25℃~65℃ |
| Dimension (WxHxD) | 160×105×45mm |
| N.W | 210g |
| Name | Size | Download |
|---|---|---|
| ANV-220NK, Connector Apartment Building System | 482 KB |






