ANV-220MU
Multi Entrance Connector Analog Building System
- Description
- SPECIFICATIONS
- DOWNLOAD
Description
Functions
- Short Circuit Protector ( 2,3,4 routes for option)
- Input DC15/3A
- Function: Data, isolation,audio isolation,video isolation and amplification
- 4 + 2 wires cables building system
| Material | ABS Plastic |
| Multi Entrance | 4 ways |
| Installation | Surface mounted |
| Cables | 4 + 2 wires cables |
| Power Supply | DC15V/100mA |
| Working Temperature | -25℃~65℃ |
| Dimension (WxHxD) | 160×105×45mm |
| N.W | 210g |
| Name | Size | Download |
|---|---|---|
| ANV-220MU, Multi Entrance Connector Analog Building System | 507 KB |






