ANV-A01DC4CPDK-PL8
Lobby Multi Apartment Analog Intercom System
- Description
- SPECIFICATIONS
- DOWNLOAD
Description
Functions
- Outdoor station with paten metal touch keypad
- Silver appearance
- Blue backlight keypad
- Release door by code & ID (IC Card)
- 4 + 2 wires cables system
- Night light compensation
| Image sensor | 1/3'' CMOS / AHD |
| Material | Aluminum alloy |
| Lens | 3.6mm |
| Keypad | Code & ID (IC Card) |
| Installation | Flush mounted |
| LCD screen | 3'' STN 128x64 |
| Waterproof rating | IP66 |
| Power Supply | DC15V/300mA |
| Working Temperature | -10℃~65℃ |
| Dimension (WxHxD) | 148×363×43.5mm |
| Name | Size | Download |
|---|---|---|
| ANV-A01DC4CPDK-PL8, Lobby Multi Apartment Analog Intercom System | 556 KB |



