ANV-A91DC4CPDK-PL5
Lobby Multi Apartment Analog Intercom System
- Description
- SPECIFICATIONS
- DOWNLOADS
Description
Functions
- Network Connector Building System
- 4 + 2 wires cables building system
| Image sensor | 1/3'' CMOS / AHD |
| Material | Aluminum alloy |
| Lens | 3.6mm |
| Keypad | Mechanical button/ Paswoord & EM 125KHz(ID Card) |
| Installation | Flush mounted |
| LCD screen | 3'' STN 128x64 |
| Waterproof rating | IP66 |
| Power Supply | DC15V/300mA |
| Working Temperature | -10℃~50℃ |
| Dimension (WxHxD) | 130×350×55mm |
| Name | Size | Download |
|---|---|---|
| ANV-A91DC4CPDK-PL5, Lobby Multi Apartment Analog Intercom System | 508 KB |



